Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

NEVINNĚ O SEXU A VÍNĚ

Nenechte si ujít večírek Nevinně o sexu a víně s ochutnávkami a vyprávěním ve Vinných sklepích Valtice

Milovníci vína, dobrého životního stylu a legrace jsou v sobotu 13. dubna od 17 hodin zváni do Vinných sklepů Valtice na večírek Nevinně o sexu a víně.  Připraven je atraktivní program s úvodním welcome drinkem, prohlídkou vinařství a chutnáním mladých vín s podtitulem „Jak se rodí víno a jak se nám to letos povedlo“. Vrcholem večera je pak přednáška Nevinně o sexu a víně známého sexuologa Radima Uzla a Davida Šťastného, ředitele společnosti Vinné sklepy Valtice. Hosté budou ochutnávat nejen víno, ale také domácí kulinářské speciality. Vstupné 700 Kč zahrnuje kupón na nákup vína CHÂTEAU VALTICE podle vlastního výběru.

S ohledem na omezenou kapacitu 50 míst, je nutné potvrdit účast do 10. dubna na tel./fax: 519 353 530 nebo e-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz  

Dubnový večírek Nevinně o sexu a víně, stejně jako další pozoruhodné akce z vinařského kalendáře, pořádají Vinné sklepy Valtice, a. s., jeden z nejvýznamnějších tradičních výrobců vín s deklarovaným původem. Doménou Vinných sklepů Valtice jsou především luxusní přívlastková vína známá pod značkou CHÂTEAU VALTICE, která se stala synonymem pro nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě. Svědčí o tom řada významných ocenění kvality na vysoce prestižních domácích i světových výstavách vín. Společnost Vinné sklepy Valtice, a. s., s historií sahající až do první poloviny 15. století, je v současné době největším pěstitelem vinné révy v ČR, s vinicemi v nejjižnější části úrodného moravského vinařského regionu. Pěstuje a vyrábí vína jak z tzv. světových odrůd, jakými jsou Sauvignon, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon, tak i z odrůd typicky moravských, tj. Sylvánské zelené, Muškát moravský, Svatovavřinecké či Frankovka.