Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Mistrovství ve sběru zrušeno

Mistrovství ve sběru zrušeno    Z důvodu nepříznivého počasí jsme připravili náhradní vinařský program, odpolední degustace a zámecký košt vín proběhnou beze změny
Dobrý den, vážení a milí brigádníci,
 
i přesto, že před chvílí vysvitlo nakrátko sluníčko (jen doufáme, že na delší dobu) a vypadá, že se možná počasí trochu umoudří (i když přeháňky hlásí pořád), tak máme za sebou několik dnů velmi intenzivních dešťů – za posledních několik desítek hodin spadlo na Valticku více jak 70 mm srážek. Půda ve vinohradech je silně podmáčená, traktorem nelze do vinohradu vjet a navíc hrozny dozrávají velmi pomalu. 
Proto musíme, i když skutečně velmi neradi a s velkou lítostí, zrušit letošní mistrovství světa ve sběru hroznů. Celou situaci jsme vyhodnotili tak, že sbírat nezralé hrozny ve velmi zabláceném vinohradě, kdy by i Vaše krásné brigádnické kostýmy velmi utrpěly a na nohou byste nosili několikakilogramové blátěné „bačkory“ bychom si opravdu nikdo neužili. Navíc víno vyrobené z nezralých hroznů by nebylo hodno, abychom z něj dělali víno pro Vás, věrné členy Spolku.
Nicméně se na Vás moc těšíme a doufáme, že i Vy na nás, a tak jsme Vám připravili náhradní program (doufejme, že nebude pršet)
 
Přivítání
Vycházka na Raistnu
Ochutnáme výbornou škvarkovou pomazánku
Zasoutěžíme si o to, kdo má největší plíce
Opečeme si špekáček
Poznávání vína odrůd vína (slepá degustace)
Celou dobu poteče čerstvý burčák proudem
 
 
Věříme, že se i přes nepříznivé okolnosti uvidíme v hojném počtu a příští rok si vše 
vynahradíme. Odpolední program zůstává beze změny, tzn. v 15,30 hod je sraz v areálu firmy.
 
Vinné sklepy Valtice, a.s.