Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Medaile z USA pro vína CHÂTEAU VALTICE

Medaile z USA pro vína CHÂTEAU VALTICE    3 naše vína letos sklidila úspěch na největší světové charitativní benefiční soutěži Finger Lakes International Wine Competition 2015, každoročně konané v Rochesteru, NY, USA. Více informací a oceněná vína najdete dále v článku.

Soutěž Finger Lakes International Wine Competition 2015 pomáhá dětem s onkologickými onemocněními z celého světa, včetně několika dětí z České republiky a Slovenska. Vinařství přispívají svými víny i do aukce jejichž vítěžek hradí pobyt nemocných dětí ve speciálním letním kempu.


Této akce se zúčastnilo 32 moravských vín a jen pět z nich zůstalo v konkurenci 3708 vín ze sedmadvaceti států bez medaile. Firma CHÂTEAU VALTICE letos na této nejúspěšnější benefiční soutěži na světě získala 3 krásné medaile. Zlata tentokrát dosáhlo ledové Veltlínské zelené 2011. Moc si tohoto úspěchu ceníme a těší nás, že tímto můžeme přispět jak dobré věci, tak i zviditelnění a propagaci českých vín v Americe.
 

Oceněná vína CHÂTEAU VALTICE:

Zlatá medaile

Veltlínské zelené - ledové víno

2011

Stříbrná medaile

Ryzlink vlašský - výběr z hroznů

2013

Bronzová medaile

Müller Thurgau - pozdní sběr 

2013

 

Další informace i zde v článku: http://breclavsky.denik.cz/zpravy_region/vinari-se-blyskli-u-velkych-jezer-ledove-veltlinske-zelene-bralo-zlato-20150408.html