Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Jsme ve finále Vinařství roku 2014!

Jsme ve finále Vinařství roku 2014!    S radostí oznamujeme, že jsme v prestižní vinařské soutěži o titul Vinařství roku 2014 byli nominovaní z 32 přihlášených vinařských společností do finálové devítky do kategorie velká vinařství! Více v článku..

Co je to Vinařství roku

Jedná se o prestižní vinařskou soutěž o titul Vinařství roku 2014, kterou vyhlašuje Svaz vinařů ČR společně s Národním vinařským centrem a za významné podpory Vinařského fondu.

Na rozdíl od jiných vinařských soutěží v ČR se statut soutěže zakládá na komplexním posuzování vinařských společností – nejen na základě kvality vína, ale také podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, rozvoji a modernizaci oboru vinařství. Vinařství letos soutěží ve třech kategoriích (malá, střední a velká vinařství), jejichž pořadí určí porota složená z odborníků.

O nejoblíbenějším vinařství rozhoduje svými hlasy veřejnost v soutěži Mediatel Vindemia Publica.
 

CHÂTEAU VALTICE, Vinařství roku a Vindemia Publica

Titul Vinařství roku nám sice stále uniká, ale pevně doufáme, že tento rok už se nám konečně zadaří vyhrát. Co nás však nesmírně hřeje u našeho vinařského srdce je fakt, že se těšíme Vaší oblíbenosti. V minulých letech jste nám Vy – naši věrní zákazníci a fanoušci - mnohokrát vyhlasovali krásná umístění v soutěži Vindemia Publica, kterou jsme díky Vašim hlasům i dvakrát vyhráli. Prvně v roce 2011 a podruhé se nám poštěstilo minulý rok – za rok 2013.
 

Jakým způsobem hlasovat:

1) Na stránce www.vindemiapublica.cz se nejprve zaregistrujte

2) Po vyplnění všech údajů potřebných pro registraci Vám na uvedený e-mail přijde potvrzovací zpráva. V té najdete odkaz na který stačí kliknout a Váš účet se aktivuje. 

3) 
Na stránce www.vindemiapublica.cz se již jen přihlásíte pod svou e-mailovou adresou a heslem. Kliknutím na HLASOVÁNÍ (v horním bílém pruhu stránky) se Vám rozbalí nabídka nominovaných vinařství. 

Udělit hlas touto cestou můžete pouze jednou za den, další hlasování je umožněno po uplynutí 24 hodin od udělení hlasu (tj.: hlasovali jste-li v 15:00, další hlas můžete udělit až následující den po 15:00). Registrace na stránce je nutná pouze když se chystáte hlasovat prvně - při každodenním hlasování se pak již jen přihlašujete pod e-mailem a heslem.
 

Hlasovat pro naše vinařství lze také prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: VINARSTVI 8 na číslo 900 30 06

– Cena jedné SMS je 6 Kč včetně DPH. Zprávu je nutné napsat bez diakritiky.

– Počet hlasů zaslaných do ankety z jednoho telefonního čísla není nijak omezen.

– Soutěžní SMS lze do soutěže odesílat pouze z mobilních telefonů registrovaných u mo-bilních operátorů v ČR.

 

Rovněž se můžete během hlasování účastnit soutěže o hodnotné vinařské ceny! 


Hlavní výhrou je letos 3x zájezd „Cesta za vínem“ – pro dvě osoby, prodloužený víkend u finalistů soutěže MEDIATEL VINDEMIA PUBLICA 2014, v celkové hodnotě cca 10.000,-Kč od cestovní kanceláře Čedok a.s.


Hlasujte ZDE
 

Podpořte nás prosím, vážíme si každého Vašeho hlasu. 

Tým CHÂTEAU VALTICE (na fotce s cenou Vindemia Publica 2013)