Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Jsme bronzovým Vinařem roku 2016!

Jsme bronzovým Vinařem roku 2016!    Včera naši ředitelé Marek a David Šťastní převzali při slavnostním vyhlášení již 14. ročníku soutěže Vinař roku České republiky prestižní ocenění bronzový Vinař roku 2016! Čtěte více v článku...

V této soutěži hodnotí odborná porota složená z nejlepších zahraničních a českých degustátorů moravská vinařství dle vyráběných vín. Uznávaný Master of Wine John Salvi, jako člen organizačního výboru soutěže sestavil tým špičkových zahraničních degustátorů mezi kterými letos nechyběl také první Čech resp. Češka, která je oprávněna užívat titul Master of Wine slečna Lenka Sedláčková. Vedle našich nejlepších degustátorů se v primárních komisích objevila také např. zakladatelka  Les Grands Concours du Monde paní Christine Collins ze Štrasburku.

Naše rodinné vinařství CHÂTEAU VALTICE se v této prestižní vinařské soutěži Vinař roku 2016 již potřetí za sebou umístilo na medailovém místě.


Ředitelé CHÂTEAU VALTICE - zleva David a Marek Šťastní
 


"Je to pro nás obrovský úspěch a jsme rádi, že můžeme navázat nejen na loňské druhé místo v této soutěži, ale s tímto významným oceněním, můžeme doplnit sérií úspěchů v poslední době. Mezi ty počítám především první místo v soutěži Vinařství roku, získání šampiona Salonu vín ČR, nejlepší kolekci vín na Valtických vinných trzích a teď bronzová medaile na Vinaři roku.“ říká David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE.


Ředitel Marek Šťastný s historicky prvním červeným Šampionem Salonu vín ČR


Podobnost s českými olympioniky v Riu se zde vyloženě nabízí. „Medaile si moc vážíme a jsme moc rádi, že jsme dosáhli bronzu. Konkurence je obrovská a komise hodnotitelů, zastoupených renomovanými zahraničními odborníky, dala našim vínům velmi vysoké známky.“ dodává David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE.

Foto: Vlastimil Poliačik
Zdroj textu: www.vinarroku.cz