Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Hodnocení Sommelierky z lidu - srpen 2016

Srpnového zhodnocení 6 vín CHÂTEAU VALTICE se tentokrát díky štěstěně v losování ujala paní Hana Pravdová. Která tři vína vybrala Sommelierka z lidu do srpnové akční nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín si přečtěte v jejím hodnocení.

 

"Posílám zprávy o přechutnání Vašeho vynikajícího vína. Degustovali jsme v kruhu rodinném a shodli se na následujícím pořadí vín."

1. Ryzlink vlašský - pozdní sběr 2015 - vynikající víno dvou chutí, nasládlé a sušší. 
 

2. Bouvierův hrozen - pozdní sběr 2015 Premium Collection - pro nás zcela neznámé víno s překvapující chutí - roste na jazyku - vynikající.
 

3. Muškát moravský - pozdní sběr 2015 - netypický Muškát pro vůni, chuť sladší, osvěžující, povzbuzující, dobrý pocit. 
 

4. Cabernet Sauvignon x Merlot - výběr z hroznů 2012 barrique Premium Collection - víno plné připomínající vůni koláčů, buchet, uzeného masa s třešňovým nádechem. Celkově velmi dobré. 
 

5. Ryzlink rýnský - kabinetní víno 2015 - lehčí víno pro denní spotřebu, jemnější než ryzlinky z oblasti českého středohoří. 


6. Merlot rose - pozdní sběr 2015 Gracie - malinovka, naprosto nevýrazné víno, které nás neoslovilo.Děkujeme paní Pravdové za zhodnocení a za fotky z degustace :)


Chcete se stát příštím Sommelierem z lidu a vybrat tři vína do nabídky na září? Tak neváhejte a přihlaste se do 5. 8. 2016! 


Přihlaste se ZDE