Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Hodnocení Sommeliera z lidu - srpen 2017

Srpnového zhodnocení 6 vín CHÂTEAU VALTICE se tentokrát ujal pan Libor Picka. Která tři vína nejvíce oslovila našeho aktuálního Sommeliera z lidu a dostala se tak do akční nabídky na srpen pro členy Spolku přátel valtických vín? Čtěte níže :)
 

 


1. Ryzlink rýnský - kabinetní víno 2016 - dle naší degustace vyšel jako nejlepší a opravdu zajímavý. Víno doporučuji k příjemnému letnímu pití, je svěží s krásnou kyselinkou.2. Tramín žlutý - moravské zemské víno 2016 Premium Collection -  mohu doporučit jako další, příjemná čistá vůně odpovídající odrůdě. Chuť je vyvážená a plná. 
 

 

3. Frankovka - výběr z hroznů 2015 Premium Collection - z poslaných červených vín mě zaujala nejvíce, a to svou plností a vyváženou sametovou chutí... Osobitost tomuto vínu dodalo zrání v dřevěných sudech. Vanilkové tóny podpořily ovocnou vůni a vytvořily harmonický celek jež si zaslouží pozornost zákazníků.

 

 

 

Děkujeme panu Pickovi za zhodnocení a za fotku! :)


Chcete se stát příštím Sommelierem z lidu a vybrat tři vína do nabídky na září? Tak neváhejte a přihlaste se do 4. 8. 2017! 


Přihlaste se ZDE