Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Hodnocení Sommeliera z lidu - červen 2017

Na červen připadl příjemný úkol zhodnotit ZDARMA 6 vín CHÂTEAU VALTICE panu Lukáši Březinovi. Která tři vína vybral náš nový Sommelier z lidu do červnové akční nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín si přečtěte v jeho hodnocení.
 

 • Rulandské bílé - výběr z hroznů 2015 a sladký dezert je nejlepší kombinace. Medové tony vína vybízí k dalšímu napití. Po doušku takového lahodného vína se pak celý večer stane nezapomenutelný. Kořenitost vína je skvělá...

   
 • Dornfelder - pozdní sběr 2016 - Toto víno mě příjemně překvapilo navzdory tomu, že červená vína téměř nepiji. Chuť je něčím zajímavá a dodává vínu jeho originalitu a odlišnost. V tomto víně jsme našli tóny višní a hořké čokolády... Doporučuji pro lidi,kteří se nebojí zkoušet nové věci a mají rádi originalitu. Skvělý k němu by byl vyzrálý camembert.
   
 • Chardonnay - výběr z hroznů 2015 Premium Collection - Chardonnay nikdy nezklame. Je to víno vyvážené vůně a ovocné chuti. Dokázal bych si jej představit k nějakému dobrému čokoládovému dezertu a sýru ementálového typu...
   

 • Sauvignon - pozdní sběr 2016 - je vynikající víno, ale boužel se mu v této konkurenci vín se dostalo až čtvrté místo... Víno je svěží s jemnou kyselinkou, lahodné a plné.

   
 • Müller Thurgau - pozdní sběr 2016 Suché víno plné léta a jeho vůní...

   
 • Svatovavřinecké - pozdní sběr 2015 - Velice dobrá chuť, barva a vůně. Je plné a kulaté, chutě jsou vyvážené. Doporučuji ho k hovězímu masu...Všechna vína byla vynikající. Sice jde o hodnocení laika, ale věřím, že mé chutě a pocity z vína, budou jistě srovnatelné s mnoha dalšími z Vašich dalších - určitě spokojených - zákazníků a jelikož jsem jeden z nich, tak vřele doporučuji... Přeji celému týmu CHÂTEAU VALTICE mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já a moje rodina..."

 

Děkujeme panu Březinovi za výborné zhodnocení a za fotky z degustace :)


Chcete se stát příštím Sommelierem z lidu a vybrat tři vína do červencové nabídky? Tak neváhejte a přihlaste se do 2. 6. 2017! 


Přihlaste se ZDE.