Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

CHÂTEAU VALTICE opět ve finálové devítce soutěže Vinařství roku

CHÂTEAU VALTICE opět ve finálové devítce soutěže Vinařství roku    S velkou radostí oznamujeme, že jsme byli opět vybráni do finálové devítky umístěné do prestižní soutěže Vinařství roku 2015. Minulý rok nám štěstí přálo, jak k vítězství v kategorii velkých vinařství, tak k absolutnímu vítězství v této soutěži. Podpořte nás prosím svým hlasem i letos! Můžete také vyhrát zásobu vína na celý rok! Jak udělit hlas? To najdete po rozkliknutí článku...

Co je to Vinařství roku

Na rozdíl od jiných vinařských soutěží v ČR se statut soutěže zakládá na komplexním posuzování vinařských společností – nejen na základě kvality vína, ale také podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, rozvoji a modernizaci oboru vinařství.

Vinařství letos soutěží ve třech kategoriích (malá, střední a velká vinařství), jejichž pořadí určí porota složená z odborníků.

O hlavním vítězi rozhodne veřejnost svými hlasy v soutěži Vinařství roku – Hlas veřejnosti.

Oceněná vinařství budou vyhlášena v rámci festivalu Wine Weekend Brno (2. – 5. června 2016), během kterého ožije Brno největším svátkem vína a jídla. Samotné vyhlášení titulu Vinařství roku proběhne 2. června 2016 v prostorách činohry Městských divadel Brno.

Podívejte se na náš medailonek o tom, jak jsme se rozhodli udělat "díru do světa" :)

Jakým způsobem hlasovat:

1) Na stránce 
www.vindemiapublica.cz se nejprve zaregistrujte

2) Po vyplnění všech údajů potřebných pro registraci Vám na uvedený e-mail přijde potvrzovací zpráva. V té najdete odkaz na který stačí kliknout a Váš účet se aktivuje. 

3) 
Na stránce  www.vindemiapublica.cz  se již jen přihlásíte pod svou e-mailovou adresou a heslem. Kliknutím na HLASOVÁNÍ (v horním bílém pruhu stránky) se Vám rozbalí nabídka nominovaných vinařství. 

Udělit hlas touto cestou můžete pouze jednou za 24 hodin (tj.: hlasovali jste-li v 15:00, další hlas můžete udělit až následující den po 15:00). Registrace na stránce je nutná pouze když se chystáte hlasovat prvně - při každodenním hlasování se pak již jen přihlašujete pod e-mailem a heslem.
 

Hlasovat pro naše vinařství lze také prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: VINARSTVI 8 na číslo 900 30 06

  • Cena jedné SMS je 6 Kč včetně DPH.
  • Počet hlasů zaslaných do ankety z jednoho telefonního čísla není nijak omezen.
  • Hlasující odesláním SMS zprávy prohlašuje, že se seznámil se těmito Pravidly, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů a zavazuje se je dodržovat a potvrzuje, že je starší 18ti let.
  • Soutěžní SMS lze do soutěže odesílat pouze z mobilních telefonů registrovaných u mobilních operátorův ČR.

 

Rovněž se můžete během hlasování účastnit soutěže o hodnotné vinařské ceny! 

Hlavní výhrou v soutěži je „Víno na celý rok“–52 lahví od finalistů soutěže Vinařství roku 2015

Vedlejší výhrou je 9 x karton lahví (obsahuje 6 ks) vína od finalisty soutěže Vinařství roku 2015

Výherce nemůže nárokovat více, než mu bude poskytnuto např. veškeré další nutné výdaje na uplatnění výhry (např.: doprava, kapesné, apod.) nese v plném rozsahu výherce.


Hlasujte ZDE
 

Podpořte nás prosím, vážíme si každého Vašeho hlasu. 

Tým CHÂTEAU VALTICE