Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

CHÂTEAU VALTICE finalisty v soutěži Vinařství roku 2017!

CHÂTEAU VALTICE finalisty v soutěži Vinařství roku 2017!    S velkou radostí oznamujeme, že jsme byli odbornou porotou vybráni do finálové desítky (složené z vinařství a vinařů) soutěže Vinařství roku 2017! V listopadu nás tedy přímo ve vinařství navštíví hodnotící komise a 18. ledna se dozvíme výsledky celého soutěžního klání! Držte nám prosím palce :) Více informací o soutěži najdete po rozkliknutí článku...

Vinařství roku se díky komplexnímu hodnocení poroty významně liší od běžných vinařských soutěží. Sedmičlenná komise hodnotitelů se skládá ze zástupců vinohradníků a vinařů, obchodu s vínem, vinařského školství, žurnalistiky, marketingu, architektury či designu a hodnotí u jednotlivých vinařství objektivní a subjektivní kritéria jejich činnosti.

Finálovou desítku složenou z vinařství a vinařů, která je rozložena do tří kategorií - malá, střední a velká vinařství, porota v listopadu postupně navštíví, prohlédne vinice a vinařský provoz, a na základě daných kritérií rozhodne o vítězích jednotlivých kategorií. U všech finalistů tak proběhne celkové ohodnocení jejich vinařské aktivity v roce 2017.

Slavnostní vyhlášení proběhne 18. ledna 2018 v Brněnském Pavilonu A3 Rotunda, během kterého budou uděleny ocenění výhercům tří kategorií a také absolutnímu vítězi soutěže Vinařství roku 2017.

Více informací a další nominované najdete na www.vinarstviroku.cz