Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

CHÂTEAU VALTICE Vinařstvím roku 2014!

CHÂTEAU VALTICE Vinařstvím roku 2014!    V 6. ročníku prestižní soutěže Vinařství roku, kterou pořádá Svaz vinařů ČR, jsme zvítězili v kategorii "velké vinařství“ a získali titul Vinařství roku 2014. Čtěte více v článku..

Výsledky soutěže byly vyhlášeny při slavnostním galavečeru konaném 26. března 2015 v pražském Veletržním paláci. Sedmičlenná odborná porota hodnotila vinaře v kategoriích "velké vinařství“, "střední vinařství“ a "malé vinařství“. Tuto prestižní soutěž pořádá Svaz vinařů ČR, společně s Národním vinařským centrem a za podpory Vinařského fondu. Porotci hodnotili jednotlivá vinařství komplexně, tedy kromě kvality vína, posuzovali i vliv jednotlivých vinařství na rozvoj a modernizaci vinařského oboru v České republice.

Obě ocenění - jak v kategorii "velké vinařství" tak i absolutní vítězství pro nás moc znamená a velmi si ceníme veškeré Vaší podpory a účasti na hlasování v anketě Vindemia Publica, za což Vám z celého srdce děkujeme. Těší nás, že se naše úsilí a kvalitně odvedená práce odrazily v těchto prestižních oceněních. Je to pro nás velká pocta a věřte, že budeme dělat titulu Vinařství roku čest!

(zdroje fotek: facebook.com/vinarstviroku, ihned.cz - autoři: Martin Svozílek a Michal Krumphanzl, ČTK) 

Z tisku:

idnes.czihned.czbreclavsky.denik.cz, novinky.cz
 

Přečtěte si rozhovor s jedním z našich ředitelů - panem Davidem Šťastným - o našem vinařství obecně i o tom, co pro nás nový titul Vinařství roku znamená

http://brno.idnes.cz/vinarstvi-roku-2014-rozhovor-df8-/brno-zpravy.aspx?c=A150409_2154033_brno-zpravy_tr