Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Anketa TOP VINAŘSKÝ CÍL 2018

Anketa TOP VINAŘSKÝ CÍL 2018    Líbilo se Vám na našich akcích? Navštívili jste naši Vinařskou pohotovost, Vinařskou Stodolu či jeden z našich dvou sklepů a odcházeli jste s krásnými zážitky? Vychutnali jste si naše valtická vína, vybudovali jste si vůči nám a našim vínům sympatie a kladný dojem? Budeme moc rádi, když nám svůj vděk a podporu vyjádříte svým hlasem v anketě TOP VINAŘSKÝ CÍL 2018. Svým hlasem se zároveň můžete zúčastnit soutěže o zajímavé ceny! Hlavní výhrou v Soutěži pro Hlasující je výpůjčka vozu Mercedes-Benz třídy X na jeden měsíc! Více dále v článku...
Pro každou instituci můžete poslat pouze jeden hlas, v našem případě však můžete hlasovat jak pro CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i pro náš Zámecký sklep A.D. 1430, tato zařízení jsou totiž certifikována jednotlivě.
 
Hlasování probíhá přes hlavní turistickou sezonu od 1.6. do 30. 9. 2018 na webu top vinařského cíle. Hlasuje se skrze zelené tlačítko DÁT HLAS TOMUTO CÍLI na jednotlivých profilech zařízení.
 
 
 
Hlavní výhrou v Soutěži pro Hlasující je

výpůjčka vozu Mercedes-Benz třídy X na jeden měsíc.
 
 

Hlasovat pro CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. 

˃˃˃ ZDE ˂˂˂

Hlasovat pro Zámecký sklep A.D. 1430

˃˃˃ ZDE ˂˂˂


 
Další výhry:
 
 • Vína v hodnotě 10.000,–Kč od Wineplanet.cz  – výherce obdrží vína vybraná Wineplanet.cz, tato bude po dobu soutěže ke shlédnutí na www.wineplanet.cz.
   
 • Korunní – Voda vhodná k vínu na celý rok – 730 ks minerální vody 1,5l (122 balení) – individuální distribuce po domluvě s Korunní (dle lokality a možnosti uskladnění u výherce)
   
 • 1 x Sommeliérský kurz Vinařského institutu „Základy sommeliérství, vína a vinařství ČR“ – podrobná specifikace na www.vinarskyinstitut.cz
   
 • 1 x sada vín TOP sommeliarský výběr dle výběru výherce – podrobná specifikace na www.topsommelierskyvyber.cz
   
 • 4 x vstup do Salonu vín ve Valticích a dárkový balíček Salonu vín
   
 • 4 x Vstupenka na Festival otevřených sklepů

 

Další pravidla soutěže najdete ˃˃˃ ZDE ˂˂˂


Moc nás potěší, když na našich profilech zanecháte i nějaký komentář :)