Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Koncert Vojtěch Dyk & B-SIDE BAND

Je to již 10 let, kdy si Josef Buchta - bandleader B-SIDE BANDU - podal ruku s Vojtěchem Dykem a společně se pustili do neprozkoumaných hudebních vod však se stejnou vášní pro jazz a swing. Speciální program, který nese název podle posledního vydaného singlu Beat ve swingu, divákům nabídne to nejlepší, co se za 10 společných let podařilo.

Přijďte si užít letní noc plnou jazzu, swingu a špičkových vín CHÂTEAU VALTICE, a společně tak velkolepě oslavit 10 let fungování tohoto výborného hudebního uskupení!

Kde: vinařství CHÂTEAU VALTICE, Vinařská 407, Valtice

Kdy: PÁTEK 23. srpna 2019

Začátek: ve 20:30 hodin

Vstup do areálu: cca mezi 18:00 a 18:30

Kapacita areálu je omezena

Přečtěte si reportáže a koukněte na fotky z uplynulých dvou koncertů

Doporučujeme si včas zajistit ubytování ve Valticích!Pokud již máte jasno, že se naší akce chcete zúčastnit, neváhejte dlouho a zajistěte si ubytování.

Naše hlavní město vína je hojně navštěvované, a tak se i jeho ubytovací kapacita rychle plní – obzvláště v době sezóny.

Zkuste kontaktovat některý z našich tipů na ubytování nebo si zobrazte kompletní seznam ubytovatelů ve Valticích.

Na akci fotíme a natáčíme


Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se v areálu vinařství budou pořizovat fotografie případně video záznamy. Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích. Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci! Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

Partneři


Akce probíhá za finanční podpory Jihomoravského kraje

×